Bucuresti

Bucuresti

mihai popescu

Mihai Popescu
Director Executiv
Service Porsche
Email: mihai.popescu@porsche.ro

romeo constantin costea

Romeo Constantin Costea
Consilier Tehnic
Service Porsche
Email: romeo.costea@porsche.ro

adrian moraru

Adrian Moraru
Consilier Caroserie
Service Porsche
Tel: +4021 208 36 32
Mobile: +40728 855 563
Fax: +4021 208 37 10
Email: adrian.moraru@porsche.ro

carmen mosila

Carmen Mosila
Coordonator magazie piese
Piese schimb şi accesorii
Email: carmen.mosila@porsche.ro

tiberiu iordache

Tiberiu Iordache
Director Service
Service Porsche
Tel: +4021 208 36 78
Fax:+40 21 208 36 50
Email: tiberiu.iordache@porsche.ro

valentin turcanu

Valentin Ţurcanu
Consilier Tehnic
Service Porsche
Email: valentin.turcanu@porsche.ro

mihai matei

Mihai Matei
Consilier Piese de schimb
Piese schimb şi accesorii
Email: mihai.matei@porsche.ro

Programari Service:
Tel: +4021 203295
Fax: +4021 208 36 50
Email: porscheservice@porsche.ro

Back to top
Solicitare pret

Mesaj*

×
Oferta finantare

Cerere Oferta Finantare

Mesaj*

×
Oferte piese si accesorii

Km parcursi

Serie sasiu

Mesaj*

×
Inscriere eveniment Porsche Driving Experience

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Inscriere evenimente locale si lansari

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Inscriere Evenimente Porsche Club

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Porsche Approved

Mesaj*

 

×
Configurator

Mesaj*

×