Echipa de vanzari

Echipa de vanzari

10

Silvia Popescu
Director vânzări
Vânzări Porsche
Tel: +4021 203 29 62
Mobile: +40722 623 437
Fax: +4021 203 29 45
Email: silvia.popescu@porsche.ro

aurelian visian

Aurelian Visian
Specialist vânzări
Vânzări Porsche
Tel: +4021 409 04 87
Mobile: +40722 230 007
Fax: +4021 203 29 45
Email: aurelian.visan@porsche.ro

7.-George-JIRU---Specialist-Vanzari-Porsche

George Jiru
Specialist vânzări
Vânzări Porsche
Mobile: +40731 496 548
Fax: +4021 203 29 45
Email: george.jiru@porsche.ro

rsz__mg_31091

Stefan Ignat
Consultant vânzări
Vânzări Porsche
Mobile: +40725 599 988
Fax: +4021 203 29 45
Email: stefan.ignat@porsche.ro

8

Sebastian Buta
Specialist vânzări
Vânzări Porsche
Tel: +4021 409 04 68
Mobile: +40724 550 016
Fax: +4021 203 29 45
Email: sebastian.buta@posrche.ro

rsz_cristina_mirica_-_consilier_vanzari_porsche

Cristina Mirica
Specialist vânzări
Vânzări Porsche
Tel: +4021 409 04 87
Mobile: +40726 363 509
Fax: +4021 203 29 45
Email: cristina.mirica@porsche.ro

sebastian dima

Sebastian Dima
Specialist vânzări (Regiunea Timisoara)
Vânzări Porsche
Mobile: +40730 223 286
Fax: +40256 408 010
Email: sebastian.dima@porsche.ro

Back to top
Solicitare pret

Mesaj*

×
Oferta finantare

Cerere Oferta Finantare

Mesaj*

×
Oferte piese si accesorii

Km parcursi

Serie sasiu

Mesaj*

×
Inscriere eveniment Porsche Driving Experience

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Inscriere evenimente locale si lansari

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Inscriere Evenimente Porsche Club

Ce masina detii?

Mesaj*

×
Porsche Approved

Mesaj*

 

×
Configurator

Mesaj*

×